7549 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7549 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED + FAP SYSTEM |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 306cm / 120inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |